cz sk

AKCIA - zľavy až 40%!

 

Máte akýkoľvek dotaz alebo chcete objednať tovar po telefóne?

Volajte 0944 644 080 nebo +420 732 679 086
(PO-NE 8 - 21 hod.)

 

K dispozícii Vám sme tiež na mailovej adrese info@uzasneobrazy.sk a alebo na chate, ktorý nájdete v pravom dolnom rohu.

TOVAR V AKCII

naša cena 69 EUR
naša cena 69 EUR
naša cena 55 EUR

» OBRAZY NA PLÁTNE
Obrazy na plátne

Obrazy na plátne

V prípade, že zvažujete nákup obrazov do Vášho bytu, domu, či kancelárie, celkom určite nie je možné minúť obrazy na plátne, ktoré sa v poslednej dobe stali veľmi obľúbené. Práve tieto obrazy na plátne na stenu tvorí veľkú časť ponuky nášho obchodu a veríme, že medzi viac ako 100.000 obrazy si musí vybrať takmer každý.

Obrazy na plátne, ktoré ponúkame, máme tematicky rozdelené do mnohých kategórií - obrazy kvetov, obrazy miest a miest, abstraktné obrazy, akty, obrazy zvierat a mnohé iné. Každý z viac ako 6000 motívov ponúkame v približne 25 rozdielnych veľkostiach. V prípade, že by ste si medzi ponúkanými rozmery nevybrali, stačí nás kontaktovať a Vašu predstavu o rozmere sa pokúsime splniť.

Obrazy na plátne ponúkame v štandardných jednodielnych aj moderných viacdielnych prevedeniach a svoje miesto nájdu vo firemných kanceláriách i ako obrazy do spálne, kuchyne, či obrazy do obývacej izby.

Naše obrazy sú vyrábané tlačou na špeciálne plátno, ktoré je následne napnuté na vnútorný rám hrúbky 1,6 cm. Plátno je upnuté k rámu až zo zadnej strany, pri zavesení teda rám nie je vôbec vidieť a vďaka potlačení aj na stranách obrazy vytvára nádherný 3D efekt. V balení každého obrazu na stenu sú tiež úchyty na zavesenie.

Obrazy na plátne ponúkame v týchto kategóriách:

Obrazy na mieru z fotografie

Nevybrali ste si z našej ponuky a máte vlastný motív, či máte záujem o výrobu obrazu z vlastnej fotografie? Z fotky vieme vyrobiť obraz podľa Vášho želania - jednodielne aj viacdielne. Zašlite nám fotografiu, jej kvalitu vyhodnotíme a pred výrobou Vám v prípade záujmu zašleme tiež náhľad. Viac informácií o výrobe obrazu na želanie nájdete tiež TU.

 

NzNkNzE