cz sk

AKCIA - zľavy až 40%!

 

Máte akýkoľvek dotaz alebo chcete objednať tovar po telefóne?

Volajte 0944 644 080 nebo +420 732 679 086
(PO-NE 8 - 21 hod.)

 

K dispozícii Vám sme tiež na mailovej adrese info@uzasneobrazy.sk a alebo na chate, ktorý nájdete v pravom dolnom rohu.

TOVAR V AKCII


» SKLENENÉ OBRAZY
Sklenené obrazy

Sklenené obrazy

Máte modernú domácnosť a hľadáte vhodný obraz? Práve pre Vás sú určené naše sklenené obrazy. Obrazy zo skla, ktoré ponúkame, rozžiari každý obývacia izba, kuchyňa či kúpeľňu. V ponuke máme obrazy kvetín, abstraktné obrazy, obrazy miest, miest a veľa ďalších motívov. Garantujeme, že z našej ponuky si vyberiete.

Priali by ste si vyrobiť sklenený obraz z vlastnej fotografie? Ani toto pre nie je žiadny problém. Sklenené obrazy sme schopní vyrobiť aj z Vašej fotografie a to úplne v ľubovoľnej veľkosti.

Naše obrazy zo skla sú vyrobené tlačou na zadnú stranu sklenenej tabule hrúbky 4mm. Táto tabuľa je po stranách precízne zabrúsená a kompletný obraz je dodávaný vždy perfektne zabalený. Obrazy zo skla máme v ponuke v rozmeroch 30x30cm, 40x40cm a 100x55cm, na želanie však nie je problém voľby akejkoľvek inej veľkosti. Súčasťou zásielky sú aj kovové úchyty, ktorými je možné obraz na stenu zo zadnej strany uchytiť. Druhou možnosťou uchytenia skleneného obrazu je priame lepenie na stenu bez využitia úchytov. Je tak možné sklenený obraz vlepiť tiež medzi obklad či na obklad v kúpeľni či kuchyni.

Sklenené obrazy z našej ponuky disponujú vysokým leskom a garantujeme Vám, že sa stanú novou dominantou vašej izby.

Yzk0MDFmNG